Wczytuję dane...

Valeron - najpiękniejsze komplety pościeli na świecie

Valeron jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych, międzynarodowych marek ekskluzywnych kompletów pościeli satynowych. 

Po raz pierwszy Valeron pojawił się na rynku w 2005 i od tamtego czasu tworzy innowacyjne i stylowe kolekcje dla nowoczesnych przestrzeni stosując nieprzeciętne kolory i wzory.
 

Elegancja produktów marki Valeron już na pierwszy rzut oka wprowadza w każde mieszkanie poczucie jakości i wytworności. Dzięki indywidualnemu a jednocześnie oryginalnemu podejściu do wszystkich elementów Valeron tworzy kolekcje, które są przemyślane i przygotowane według filozofii „doskonałości
i elegancji w tekstyliach domowych”.
 

Valeron to synonim stylu. Valeron jest pionierski i innowacyjny. Nieodłącznym elementem wśród unikalnych kolorów i wzorów Valerona są jego niezwykłe formy, które są wyraźnie widoczne we wszystkich kolekcjach. Valeron oznacza jakość i elegancję. Zwracając szczególną uwagę na delikatność i wysoką jakość, Valeron wyróżnia się spośród swoich konkurentów na rynku tekstyliów domowych doskonałością i stylem, która wprowadza we wnętrza nowe życie. Valeron osiąga unikalną harmonię wśród rozbieżnych elementów: łączy funkcjonalność z estetyką, nowoczesność z tradycją, nowe trendy z klasyką, prostotę z bogactwem. Valeron osiąga doskonały balans pomiędzy powyższymi elementami dodając żywotność i klasę do wnętrza stosując szeroką gamę kolorów i wzorów.
 

Ujawniając wyjątkowy styl w tekstyliach domowych, Valeron oferuje bogaty asortyment produktów, który obejmuje: komplety pościeli, płaszcze kąpielowe oraz ręczniki. Produkowane z wysokiej jakości satyny, komplety pościeli Valeron to szeroka gama haftowanych modeli z elementami koronkowymi jak również wzory z satyny drukowanej i kolorowej. Jest to oferta dla tych, którzy chcą stworzyć elegancki i unikalny wygląd swoich sypialni. Wśród żywych kolorów, dynamicznych wzorów lub klasycznych kompletów pościeli z elementami koronki czy haftu każdy znajdzie coś dla siebie. Wraz z kojącymi efektami osiąganymi poprzez użycie prostych kolorów ziemi, Valeron tworzy również luksusowy wygląd zwracając uwagę na lśniące szczegóły.