Wczytuję dane...
Obrusy hotelowe

Obrusy hotelowe

Nie można sobie wyobrazić pokoju hotelowego bez pościeli oraz ręczników. Nie sposób także prowadzić eleganckiej hotelowej restauracji bez używania obrusów, serwet czy też bieżników.

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroka gama profesjonalnych obrusów hotelowych: poliestrowych jak i tych bawełnianych.

Obrusy poliestrowe są wykonane z nowoczesnych mikrowłókien charakteryzujacych się bardzo dużą wytrzymałościa na działanie czynników mechanicznych. W obrusach zastosowano najbardziej obecnie zaawansowaną technologicznie apreturę plamo- i brudoodporną:  Hi-Tec (HT)

Produkty są wykończone metodą ultradzwiękowego opalania brzegow lub poprzez zastosowanie tradycyjnego obszycia.

Bardzo istotny jest fakt, iż obrusy poliestrowe nie wymagają prasowania i są niezwykle odporne na gniecenie.

Dla klientów poszukujących bardziej wyrafinowanych rozwiązań proponujemy obrusy i serwety wykonane z tkanin o składzie surowcowym - 60% bawełna/40% poliester. Są one pokryte doskonałą apretura plamo i brudoodporną - TEFLON fabric protector charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na działanie czynników mechanicznych.

Hotelowe obrusy bawełniane wykonane są z żakardowych tkanin  o podwyższonej wytrzymałości na działanie czynników mechanicznych. Tkaniny bawełniane są merceryzowane i sanforyzowane oraz odporne na gotowanie i chlorowanie.

obrusy hotelowe

obrus hotelowy

oferta obrusów hotelowych

tekstylia hotelowe - obrusy